עו"ד פלילי בתל אביב אשר אדרי הינו בוגר ישיבת הסדר, בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), תואר ראשון בחינוך (בהצטיינות) וחבר לשכת עורכי הדין בישראל.

 

עו"ד אדרי החל את דרכו בפרקליטות המדינה ולאחר מכן בעבודה לצדו של עוה"ד הפלילי המוביל בני נהרי.
 

במהלך שנות פעילותו, צבר עו"ד אשר אדרי ניסיון רב ומשמעותי בייעוץ וייצוג בתיקים רחבי היקף ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה בתחום עבירות הצווארון הלבן ובתחום הפשיעה החמורה. 

 

עו"ד אדרי זוכה להערכה רבה בקרב שופטים, פרקליטים ועמיתים למקצוע. הערכה זו נובעת מהקפדה על איכות ייצוג מהמעלה הראשונה ושמירה על ערכים של יושרה מקצועית והגינות.

 

למשרד עורכי הדין אשר אדרי שני סניפים, באשדוד ובתל אביב, והוא מעניק ליווי וייצוג משפטי בתחום המשפט הפלילי בתל אביב והסביבה.
 

 

 

עו"ד פלילי בתל אביב 

 

לא לכל עו"ד פלילי בתל אביב יש לקוחות אשר לא האמינו בתחילת הדרך כי האמת תצא לאור אך הודות לעבודה מקצועית, מעמיקה ויצירתית של עוה"ד הושגו תוצאות מרשימות אשר מתעלות על כל הציפיות.

 

במקרים רבים, עולים על שולחנם של עורכי דין מקצועיים מקרים סבוכים בהם על פניו נראה כי הסיכויים למלט את אותו נאשם/חשוד מאימת הדין נמוכים מאוד, אלא שלאחר עבודה מקצועית ויצירתית נפתח פתח לטענה משפטית, לראיה חדשה או לתובנה שונה שבאמצעותם ניתן להפוך את הקערה על פיה ולהוביל לזיכויו של אותו אדם, או להשגת עסקת טיעון מקילה בעניינו.

 

 

פניה מוקדמת אל עו"ד פלילי בתל אביב 

 

פניה בשלב מוקדם אל עו"ד פלילי מקצועי עשויה לעשות את ההבדל שבין הפרכת החשדות ו/או צמצומן באופן ניכר ובין הסתבכות מיותרת בפלילים. מעורבותו של עורך הדין מן הרגע הראשון תאפשר לו :

 

  • לייעץ כיצד להתנהל נכון בחקירות המשטרה השונות, על איזה שאלות לענות או לא לענות, כיצד לענות נכונה על מנת לא להפליל את עצמך, מהן השאלות היכולות להקשות על גרסת החשוד וכיצד ניתן להתמודד עמהן ועוד.
  •  
  • כיצד להתנהל נכונה בזמן המעצר- כיצד לא ליפול בפח של מדובבים, טכניקות חקירה, איך לדאוג לזכויות החשוד במהלך מעצר, קידום שחרור העצור ועוד.
  •  
  • לאסוף חומרים וראיות על פני תקופה ארוכה, לבדוק את כיווני החקירה השונים ולנסות לבנות תיק ראיות אשר יוכל לסייע בהגנה על החשוד.

 

עו"ד אשר אדרי – הנציג שלך במשפט פלילי

 

לזהותו של עורך הדין השלכה מהותית על סיכויי ההצלחה בניהול ההליך הפלילי שכן רק עורך דין יסודי, מעמיק המתמסר לייצוג בתיק באופן מלא יוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר בתיק, בין אם המדובר בזיכוי מלא או חלקי, בין אם המדובר בענישה מקילה.

 

עו"ד אשר אדרי, שצבר ניסיון וידע יקרי ערך בעבודה בפרקליטות המדינה ובעבודה לצדו של עוה"ד הפלילי בני נהרי, מתאפיין ביכולת ניתוח מעולה, מחשבה מעמיקה וכושר ביטוי מצוין. כישורים אלו מסייעים בידו בבניית האסטרטגיה הנכונה ביותר ובייצוגה בצורה המיטבית.

 

פנו היום אל משרדנו ואנו נשמח להעניק לכם שירות משפטי מקצועי ביותר לצד ליווי קרוב ואישי.

All rights reserved by Asher Edri ©
DreamView בניית אתרים | קידום אתרים | קידום אורגני