עורך דין עבירות מין אשר אדרי הינו בוגר ישיבת הסדר, בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), תואר ראשון בחינוך (בהצטיינות) וחבר לשכת עורכי הדין בישראל.

 

עו"ד אדרי החל את דרכו בפרקליטות המדינה ולאחר מכן בעבודה לצידו של עוה"ד הפלילי המוביל בני נהרי.
 

במהלך שנות פעילותו, צבר עו"ד אשר אדרי ניסיון רב ומשמעותי בייעוץ וייצוג בתיקים רחבי היקף ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה בתחום עבירות הצווארון הלבן ובתחום הפשיעה החמורה.  

 

עו"ד אדרי זוכה להערכה רבה בקרב שופטים, פרקליטים ועמיתים למקצוע. הערכה זו נובעת מהקפדה על איכות ייצוג מהמעלה הראשונה ושמירה על ערכים של יושרה מקצועית והגינות.

 

 

עורך דין עבירות מין

 

במהלך עבודתו של עורך דין עבירות מין הן דבר שהוא נתקל בו באופן תדיר.

 

עבירות מין נחשבות לעבירות חמורות ועונשה המקסימלי של החמורה שבהן הינו 20 שנות מאסר. אמנם גדרי עבירות המין משתנים מעת לעת וממקום אחד למשנהו, אך עצם החיקוק של עבירות מין קיים כבר משחר ההיסטוריה של התרבות החברתית. כך לדוג' במזרח הקדום אינוס אישה נשואה או מאורסת גרר עונש מוות, עבירת הניאוף באתונה גררה עונש מוות וכיו"ב. בשל חומרתן של עבירות המין, כאז כן היום, "זוכה" עבריין המין לתיוג שלילי, "אות קין" של הוקעה והוצאה מן החברה כולה, אף זו העבריינית.

 

למרבה הצער, אחד התחומים בהם שכיחה תופעת תלונת השווא הינו דווקא התחום החמור של עבירות המין.

 

אלו, מטבע הדברים, אמורות להתבצע בחדרי חדרים, בינו לבינה, ולכן היכולת ליזום מזימת שווא גבוהה יותר. אחת הדוגמאות המוכרות לתלונת שווא בתחום זה הינה מצב בו המאהבת הופכת לסוחטת ומאיימת על האדם עמו בילתה את הלילה כי תתלונן על אונס במידה וזה לא יענה לדרישתה להעניק לה כסף או טובת הנאה אחרת.

 

בהליך הפלילי בכלל ובעבירות מין בפרט לייצוג משפטי בידי עורך דין יסודי, מעמיק ומקצועי המסור כל כולו לתיק ישנה השלכה מכרעת על תוצאות ההליך המשפטי.

 

לא פעם בזכות עבודה יסודית ומעמיקה נפתח פתח לטענה משפטית, לראיה חדשה או לתובנה שונה שבאמצעותם ניתן להפוך את הקערה על פיה ולהוביל לזיכויו של אותו אדם, או להשגת עסקת טיעון מקילה בעניינו, גם בתיק שנראה בתחילת הדרך כתיק "קשה".

 

 

עורך דין עבירות מין

 

כיום המערכת המשפטית מחמירה לא פעם עם מטרידים מינית, כך שאפילו התנהגות שנחשבה בעבר נורמטיבית עלולה להיחשב כיום להטרדה מינית. נוסף על הטרדות המיניות, החוק והפסיקה מתייחסים בהרחבה לכל אחד מהעניינים שלהלן :

  • מעשה סדום תוך ניצול יחסי עבודה או הבטחות שווא
  • יחסי מרות
  • מעשים מגונים ללא הסכמת אחד הצדדים
  • הטרדה מינית הכוללת סחיטה באיומים
  • מבטים, הערות או הצעות חוזרות בעלות אופי מיני המתפרשות כהטרדה
  • אינוס
  • קיום קשר מיני אסור עם קטינים

 

במידה והואשמתם באחת מן העבירות הנ"ל או במידה ועברתם אונס או הטרדה מינית פנו בהקדם האפשרי אל משרד עורכי דין אשר אדרי לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי מהמעלה הראשונה.

 

 

עו"ד אשר אדרי – המומחים בעולם הפלילי

 

תחום הפלילים הינו תחום רגיש ובעל השפעה מכרעת על חייו וגורלו של האדם.

 

תוצאות ההליך הפלילי והחלטתו של השופט לא חורצים עניינים כספיים גרידא אלא משפיעים על חירותו של האדם, על עתידו האישי והמקצועי ועל האופן בו החברה תתייחס אליו. ההשלכות של להיות עבריין מורשע בפלילים הינן קשות ולפיכך חשוב לנהל את ההליך הפלילי בידי אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 

משרד עו"ד אשר אדרי זוכה להערכה רבה בקרב שופטים, פרקליטים ועמיתים למקצוע, זאת בשל הקפדתו על מקצועית גבוהה ביותר והשגת תוצאות מעולות עבור קהל לקוחותיו. פנו אלינו כעת ונשמח לתת לכם שירות משפטי מן המעלה הראשונה לצד ליווי אישי ושמירה על דיסקרטיות.

All rights reserved by Asher Edri ©
DreamView בניית אתרים | קידום אתרים | קידום אורגני