עורך דין פלילי באשדוד אשר אדרי הינו בוגר ישיבת הסדר, בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), תואר ראשון בחינוך (בהצטיינות) וחבר לשכת עורכי הדין בישראל.

 

עו"ד אדרי החל את דרכו בפרקליטות המדינה ולאחר מכן בעבודה לצדו של עוה"ד הפלילי המוביל בני נהרי.
 

במהלך שנות פעילותו, צבר עו"ד אשר אדרי ניסיון רב ומשמעותי בייעוץ וייצוג בתיקים רחבי היקף ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה בתחום עבירות הצווארון הלבן ובתחום הפשיעה החמורה. 

 

עו"ד אדרי זוכה להערכה רבה בקרב שופטים, פרקליטים ועמיתים למקצוע. הערכה זו נובעת מהקפדה על איכות ייצוג מהמעלה הראשונה ושמירה על ערכים של יושרה מקצועית והגינות.

 

למשרד עורכי הדין אשר אדרי שני סניפים, באשדוד ובתל אביב, והוא מעניק ליווי וייצוג משפטי בתחום המשפט הפלילי באשדוד והסביבה.

 

 

עורך דין פלילי באשדוד 

 

לא לכל עורך דין פלילי באשדוד יש לקוחות אשר לא האמינו בתחילת הדרך כי האמת תצא לאור אך הודות לעבודה מעמיקה ומקצועית של עורך הדין הושגו תוצאות מרשימות אשר מתעלות על כל הציפיות.

 

לא אחת, עולים על שולחנם של עורכי דין מקצועיים מקרים "קשים" בהם על פניו נראה כי הסיכויים למלט את אותו חשוד/נאשם מאימת הדין נמוכים ביותר, אלא שלאחר עבודה יסודית ומעמיקה נפתח פתח לטענה משפטית, לראיה חדשה או לתובנה שונה שבאמצעותם ניתן להפוך את הקערה על פיה ולהוביל לזיכויו של אותו אדם, או להשגת עסקת טיעון מקילה בעניינו.

 

 

מגיעים מוכנים לחקירה עם עורך דין פלילי באשדוד 

 

טרם יתגלה האם מדובר בהאשמת שווא או לא, סביר להניח כי הנאשם יילקח לחקירה.

 

ברגע שנודע לאדם כי הוא חשוד בעבירה כלשהי, מומלץ מאוד לפנות בהקדם לעורך דין פלילי ולהגיע מוכנים לחקירה. הכנה יסודית, מקצועית ומעמיקה לחקירה, יש בה כדי לסייע סיוע של ממש לכל חשוד/נאשם ולמנע ממנו להסתבך ובכך להחמיר את מצבו.

 

אנשים רבים עושים טעות ומוותרים על הזכות להתייעץ עם עורך דין מתוך אמונה כי יוכלו לעשות זאת בהמשך במידת הצורך- אך הדבר רחוק מן המציאות.

 

לגרסתו של חשוד במשטרה חשיבות מכרעת, זאת משום שבשלב מאוחר יותר- במשפט- קשה עד מאוד לשנות ממנה, ומי שמסר גרסה בעייתית, או ששתק במקום בו כדאי היה לו לדבר, עלול לשלם על כך בסופו של הליך מחיר כבד מאוד, לעיתים עד כדי מחיר של הרשעת חף.

 

 

לא נופלים בפח 

 

העובדה כי אדם חף מפשע עדיין לא מצדיקה את כניסתו לחקירה ללא עורך דין.

 

המעמד של חקירה במשטרה הינו מאיים ומלחיץ עבור אדם מן השורה. אדם שאינו מורגל בעניינים מסוג זה עשוי ליפול בלשונו ולסבך את עצמו בצורה חמורה, לעיתים על לא עוול בכפו.

 

חשודים? אל תקשיבו לעצה להימנע מייעוץ עם עורך דין! אחד מתרגילי החקירה הידועים מבוצע ע"י "השוטר הטוב" המשדר לאדם שמעשיו אינם כה חמורים, או שהחשד נגדו אינו ממשי ולפיכך אינו זקוק לליווי עורך דין פלילי. גם אם נדמה לכם שכך הם פני הדברים עליכם לזכור, אם זומנתם לתחנת המשטרה כחשודים- הרי שאל לכם לבטוח על העצות והתובנות הניתנות לכם ע"י החוקרים, שכן הם אינם בצד שלכם בעניין זה. לייעוץ המשפטי בשלב החקירה משמעות קרדינלית לטובתכם.

 

גם במצב הדברים ההפוך בו הוגש אישום ונדמה כי הנכם מסובכים מאוד וכבר לא ניתן לשנות את התמונה, אל לכם לאבד תקווה. לא פעם, לאחר עיון ועבודה יסודית ומעמיקה נמצא הפתח שהוביל לזיכוי או עסקת טיעון מקילה. פעמים רבות, אף מי שהורשעו בדין ונגזר דינם, זוכו או שהוקל עונשם בערכאת הערעור, זאת הודות לניהול נכון של עניינם המשפטי בידיו של עורך דין מקצועי שייצגם על הצד הטוב ביותר.

 

משרד עורכי דין אשר אדרי מעניק ליווי משפטי מן המעלה הראשונה- הן בהיבט המקצועי והן בהיבט האישי. למשרדנו סניפים באשדוד ובתל אביב ואנו מעניקים שירותים בכל הארץ. פנו כעת למשרדנו ונשמח ליווי משפטי מקצועי, אישי ומסור.

All rights reserved by Asher Edri ©
DreamView בניית אתרים | קידום אתרים | קידום אורגני