עו"ד פלילי באשדוד אשר אדרי הינו בוגר ישיבת הסדר, בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), תואר ראשון בחינוך (בהצטיינות) וחבר לשכת עורכי הדין בישראל.

 

עו"ד אדרי החל את דרכו בפרקליטות המדינה ולאחר מכן בעבודה לצדו של עוה"ד הפלילי המוביל בני נהרי.
 

במהלך שנות פעילותו, צבר עו"ד אשר אדרי ניסיון רב ומשמעותי בייעוץ וייצוג בתיקים רחבי היקף ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה בתחום עבירות הצווארון הלבן ובתחום הפשיעה החמורה. 

 

עו"ד אדרי זוכה להערכה רבה בקרב שופטים, פרקליטים ועמיתים למקצוע. הערכה זו נובעת מהקפדה על איכות ייצוג מהמעלה הראשונה ושמירה על ערכים של יושרה מקצועית והגינות.

 

למשרד עורכי הדין אשר אדרי שני סניפים, באשדוד ובתל אביב, והוא מעניק ליווי וייצוג משפטי בתחום המשפט הפלילי באשדוד והסביבה.

 

 

 

עו"ד פלילי באשדוד 

 

עו"ד פלילי באשדוד נתקל לא פעם במקרים בהם מייחסים ללקוחו ביצוע מעשים חמורים בהם בתחילה נראה כי האדם אשם מעל לכל ספק, אך במרוצת הזמן, ולאחר עבודה מקצועית ומעמיקה, מתברר כי ההיפך הוא הנכון.

 

לא אחת, המצב ההתחלתי של התיק עשוי להרתיע את המעורבים בפרשה ולגרום להם לחשוב שאין סיכוי להוציא את האמת לאור – מה שעלול להוביל אותם להחלטות רגשיות, פזיזות ולא מחושבות.

 

אין ספק כי מעורבות בחקירה או אישום בפלילים עשויים להכניס את האדם למצב מבלבל ומלחיץ – אך חשוב כי הנחקר או בני משפחתו ידעו לקחת את עצמם בידיים וליצור קשר מידי עם עורך דין אשר ייעץ לחשוד/לנאשם כיצד להתנהל נכונה וייצג אותו בכל ההליכים הפליליים בעניינו.

 

ייעוץ בשלבים הראשוניים והרגישים של החקירה עשוי להיות המפתח לזיכוי הנאשם או להסדר טיעון אשר מיטיב עמו באופן משמעותי, שכן ישנה חשיבות מכרעת לגרסתו של החשוד במשטרה. גרסה נכונה וקוהרנטית בשלב החקירה עלולה למנע הסתבכות מיותרת ממנה קשה יהיה לצאת בשלב מאוחר יותר.

 

יחד עם האמור, גם בשלבים מאוחרים של ההליך הפלילי, אל לו לאדם לאבד את תקוותו. לא אחת, אף מי שהורשעו בדין ונגזר דינם, זוכו או שהוקל עונשם בערכאת הערעור, זאת הודות לניהול נכון של עניינם המשפטי בידיו של עורך דין מקצועי שייצגם על הצד הטוב ביותר.

 

 

עו"ד פלילי באשדוד – עבירות פליליות 

 

מעשים רבים נכנסים תחת הקטגוריה של עבירות פליליות כאשר המשותף לכולם הוא כי הם נתפסים ע"י החברה כשליליים ולפיכך הוצאו מחוץ לחוק. בן יתר העבירות הפליליות ניתן למצא את העבירות שלהלן:

  • עבירות שוחד ומרמה
  • עבירות אונס והטרדה
  • עבירות תקיפה ואלימות
  • עבירות מס
  • פריצה וגניבה
  • גרימת מוות ברשלנות
  • הלבנת הון
  • אלימות במשפחה
  • ועוד

 

בין אם מדובר בעבירות שוחד או מרמה ובין אם מדובר בעבירות תקיפה ואלימות, הליך פלילי הנפתח כנגד אדם שאינו עבריין מועד הינו טראומטי, שכן קיומו של תיק פלילי עשוי להכתים את שמו ולהשפיע באופן שלילי על עתידו.

 

 

עו"ד אשר אדרי – והאמת תצא לאור

 

המעמד של חקירה במשטרה הינו מאיים ומלחיץ עבור אדם מן השורה. אדם שאינו מורגל בעניינים מסוג זה עשוי ליפול בלשונו ולסבך את עצמו בצורה חמורה, לעיתים על לא עוול בכפו. לעיתים רבות קו דק מפריד בן גבולות האסור והמותר, הקל והחמור וקיימת משמעות מכרעת לעניינים אלו לגרסה אותה ימסור החשוד במשטרה.

 

אף לאחר הגשת כתב אישום יש חשיבות מכרעת לייצוג הנאשם בידי עורך דין מסור ומקצועי. רק עורך דין יסודי, מעמיק המתמסר לייצוג בתיק באופן מלא יוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר בתיק, בין אם המדובר בזיכוי מלא או חלקי, בין אם המדובר בענישה מקילה.

 

משרד עו"ד אשר אדרי ישמח להיות שם בשבילכם על מנת לעשות צדק. לקוחותינו זוכים לשירות המקצועי ביותר, יחס אישי וליווי צמוד. אנו לא מתפשרים עד אשר אנו מגיעים לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח ופועלים ללא לאות עבורו. למשרדנו סניפים באשדוד ובתל אביב. פנו אלינו כעת ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

היום ונשמח לסייע. 

All rights reserved by Asher Edri ©
DreamView בניית אתרים | קידום אתרים | קידום אורגני