עו"ד פלילי באשקלון אשר אדרי הינו בוגר ישיבת הסדר, בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), תואר ראשון בחינוך (בהצטיינות) וחבר לשכת עורכי הדין בישראל.

 

עו"ד אדרי החל את דרכו בפרקליטות המדינה ולאחר מכן בעבודה לצדו של עוה"ד הפלילי המוביל בני נהרי.
 

במהלך שנות פעילותו, צבר עו"ד אשר אדרי ניסיון רב ומשמעותי בייעוץ וייצוג בתיקים רחבי היקף ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה בתחום עבירות הצווארון הלבן ובתחום הפשיעה החמורה. 

 

עו"ד אדרי זוכה להערכה רבה בקרב שופטים, פרקליטים ועמיתים למקצוע. הערכה זו נובעת מהקפדה על איכות ייצוג מהמעלה הראשונה ושמירה על ערכים של יושרה מקצועית והגינות.

 

למשרד עורכי הדין אשר אדרי שני סניפים, באשדוד ובתל אביב, והוא מעניק ליווי וייצוג משפטי בתחום המשפט הפלילי באשקלון והסביבה.

 

 

עו"ד פלילי באשקלון

 

מקרי התקיפה בשנים האחרונות אינם תופעה זרה עבור עו"ד פלילי באשקלון. למרבה הצער מדובר בתופעה נפוצה בישראל בכלל, ובאזור הדרום בפרט.

 

יש ומדובר בסתם ויכוח על חניה שהתפתח לכדי אלימות פיזית, יש ומדובר בתקיפת השכן שהכעיס אותנו בפעם המי יודע כמה, יש ומדובר בשליפת סכין כנגד מי שהקניט את בת הזוג אדם שדיבר אל בת הזוג בצורה לא יפה וכן עוד כהנה וכהנה דוגמאות. המכנה המשותף לכל אותם מקרי אלימות הינו שבתי המשפט רואים אותם בחומרה רבה.

 

בין אם הנכם בצד התוקף ונחקרים כחשודים ובין אם הנכם בצד המותקף וברצונכם שיינקטו הליכים כנגד התוקף- מומלץ להסתייע בשירותיו של עו"ד פלילי שיסייע בידכם לממש את זכויותיכם על הצד הטוב ביותר.

 

 

עו"ד פלילי באשקלון לסיוע בעבירות תקיפה 

 

החוק מגדיר מספר סוגים של עבירות תקיפה ואת הענישה המקסימלית בגין תקיפות אלה :

 

  • תקיפת סתם- עד שנתיים מאסר
  • תקיפה שהובילה לחבלה של ממש- עד שלוש שנות מאסר
  • תקיפה לצורך ביצוע עבירת פשע או גניבה- 3 שנות מאסר
  • תקיפת עובד ציבור בעת מילוי תפקידו- חמש שנות מאסר
  • תקיפה בנסיבות מחמירות- עד ארבע שנות מאסר
  • חבלה חמורה- עונשה עד שבע שנות מאסר
  • חבלה חמורה בנסיבות מחמירות- 14 שנות מאסר.
  • חבלה בכוונה מחמירה- 20 שנות מאסר.

 

 

משרד עורכי דין אשר אדרי נוסד ע"י עו"ד אדרי לאחר שצבר ניסיון רב ומשמעותי בעבודה בפרקליטות המדינה ובמשרדו של עוה"ד הפלילי המוביל בני נהרי. במהלך שנות פעילותו, ייצג עו"ד אדרי חשודים ונאשמים רבים במקרי תקיפה רבים והשיג עבור לקוחותיו זיכויים והסדרי טיעון מקילים, זאת הודות לעבודה יסודית ומעמיקה שהניבה פירות לטובת לקוחות המשרד.

 

 

משרד עו"ד אשר אדרי - בדרך לעתיד טוב יותר

 

אישום בפלילים עשוי להשפיע משמעותית על עתידו של אדם ומשפחתו.

 

לייצוג משפטי בידי עורך דין יסודי, מעמיק ומקצועי המסור כל כולו לתיק ישנה השלכה מכרעת על תוצאות ההליך המשפטי.

 

לא פעם בזכות עבודה יסודית ומעמיקה נפתח פתח לטענה משפטית, לראיה חדשה או לתובנה שונה שבאמצעותם ניתן להפוך את הקערה על פיה ולהוביל לזיכויו של אותו אדם, או להשגת עסקת טיעון מקילה בעניינו, גם בתיק שנראה בתחילת הדרך כתיק "קשה".

 

על מנת להבטיח לעצמכם עתיד טוב יותר ולהימנע ממאסר אין להתפשר ויש לשכור את שירותיו של עורך הדין המקצועי והמסור ביותר שניתן להשיג.

 

משרד עורכי הדין אשר אדרי נמנה על המשרדים המוערכים בתחום המשפט הפלילי, זאת בשל איכות הייצוג המאפיינת את המשרד והתוצאות המעולות שהוא משיג עבר לקוחותיו. למשרד סניפים באשדוד ובתל אביב והוא מעניק שירותים בכל רחבי הארץ. פנו כעת אל משרדנו ונשמח להעניק לכם שירות משפטי מהמעלה הראשונה.

All rights reserved by Asher Edri ©
DreamView בניית אתרים | קידום אתרים | קידום אורגני