עורך דין פלילי בתל אביב אשר אדרי הינו בוגר ישיבת הסדר, בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), תואר ראשון בחינוך (בהצטיינות) וחבר לשכת עורכי הדין בישראל.

 

עו"ד אדרי החל את דרכו בפרקליטות המדינה ולאחר מכן בעבודה לצדו של עוה"ד הפלילי המוביל בני נהרי.
 

במהלך שנות פעילותו, צבר עו"ד אשר אדרי ניסיון רב ומשמעותי בייעוץ וייצוג בתיקים רחבי היקף ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה בתחום עבירות הצווארון הלבן ובתחום הפשיעה החמורה. 

 

עו"ד אדרי זוכה להערכה רבה בקרב שופטים, פרקליטים ועמיתים למקצוע. הערכה זו נובעת מהקפדה על איכות ייצוג מהמעלה הראשונה ושמירה על ערכים של יושרה מקצועית והגינות.

 

למשרד עורכי הדין אשר אדרי שני סניפים, באשדוד ובתל אביב, והוא מעניק ליווי וייצוג משפטי בתחום המשפט הפלילי בתל אביב והסביבה.

 

 

עורך דין פלילי בתל אביב

 

אדם אשר צריך עורך דין פלילי בתל אביב הוא אדם העומד בפני כתב אישום פלילי אשר עומד להיות מוגש כנגדו בשל אישום באחת מן העבירות המוגדרות בחוק בתור עבירות פליליות. עורך דין פלילי בתל אביב נתקל לא פעם במקרים בהם מייחסים ללקוחו ביצוע מעשים חמורים בהם בתחילה נראה כי האדם אשם מעל לכל ספק, אך במרוצת הזמן, ולאחר עבודה מקצועית ומעמיקה, מתברר כי ההיפך הוא הנכון.

 

ברור כי מעורבות בחקירה או אישום בפלילים עשויים להכניס את האדם למצב מבלבל ומלחיץ – אך חשוב כי הנחקר או בני משפחתו ידעו לקחת את עצמם בידיים וליצור קשר מידי עם עורך דין אשר ייעץ לחשוד/לנאשם כיצד להתנהל נכונה וייצג אותו בכל ההליכים הפליליים בעניינו.

 

ייעוץ נכון, יסודי ומעמיק בשלבים הראשוניים והרגישים של החקירה עשוי להיות השער של החשוד/הנאשם לזיכוי או להגעה להסדר טיעון אשר יטיב עמו באופן משמעותי, שכן ישנה חשיבות מכרעת לגרסתו של החשוד במשטרה. גרסה קוהרנטית והגיונית בשלב החקירה עלולה למנע הסתבכות מיותרת ממנה קשה יהיה לצאת בשלב מאוחר יותר.

 

יחד עם האמור, גם בשלבים מאוחרים של ההליך הפלילי, אל לו לאדם לאבד את תקוותו. לא אחת, אף מי שכבר הורשעו בדין ונגזר דינם, זוכו או שהוקל עונשם בערכאת הערעור, זאת הודות לניהול נכון של עניינם המשפטי בידיו של עורך דין מקצועי שייצגם על הצד הטוב ביותר


 

עורך דין פלילי בתל אביב והמרכז

 

עורך דין פלילי מן השורה הראשונה מתאפיין בשני כלים מרכזיים בהם הוא עושה שימוש נרחב במהלך עבודתו המשפטית כסניגור: מח ולב. מחד, עורך הדין נדרש להיות בעל ידע מקצועי נרחב, חריף ומבריק, אחד שיודע לא לוותר על אף טענה משפטית ולהפוך אבן על אבן לטובת מרשו. מאידך, עורך הדין נדרש להיות בעל לב כלפי החשוד/הנאשם אותו הוא מייצג, נדרשת סבלנות ויכולת הכלה כלפי מי שניצב בשעתו הקשה ביותר. כמובן, על עורך הדין להכיר את המנעד הרחב של העבירות הכוללות בין היתר :

 • תקיפה ואלימות
 • עבירות שוחד ומרמה
 • עבירות רכוש
 • עבירות מין
 • עבירות מס
 • סחר ושימוש בסמים
 • סחר ועבירות נשק
 • רצח
 • הסתה
 • הוצאת דיבה ולשון הרע
 • סחר בנשים וסרסרות

 

אשר אדרי – עורך דין פלילי מוביל

 

אשר אדרי- משרד עורכי דין הינו מהמשרדים המוערכים בתחום המשפט הפלילי, זאת בשל איכות הייצוג שהוא מעניק ללקוחותיו ועמידתו בסטנדרטים מקצועיים מהמעלה הראשונה.

 

המשרד נוסד ע"י עו"ד אדרי לאחר  שרכש ניסיון רב במשך שנים ארוכות בפרקליטות המדינה ובעבודה לצד עוה"ד המוביל בני נהרי.

 

במהלך השנים טיפל עו"ד אדרי בעניינם של ח"כ, אנשי מפתח בעולם העסקים, עורכי דין, רופאים, מרצים באקדמיה ועוד. לצד אלו, טיפל עו"ד אדרי בעניינם של נאשמים וחשודים בעבירות אונס, רצח, סמים וכיו"ב.

 

משרדנו מצטיין בטיפול בתיקים הנוגעים לעבירות צווארון הלבן ופשיעה חמורה כאחד, כאשר לצד הרמה המקצועית הגבוהה מקפיד משרדנו על מתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח המהווה עבור המשרד עולם ומלואו. בן היתר, המשרד מעניק ייעוץ וליווי מקצועי ביותר, אישי ומסור במהלך מעצרים, ניהול משפטים מורכבים וערעורים.

All rights reserved by Asher Edri ©
DreamView בניית אתרים | קידום אתרים | קידום אורגני